راهنمای نگارش مقالات

   
         
   
         
   
توضیحات تکمیلی در مورد نحوه پذیرش مقالات
11 اسفند 1394

نتیجه بررسی مقالاتی که در فراخوان نخست به دبیرخانه واصل شده اند در دو مرحله و در تاریخ 12 و 14 اسفند در پنل کاربری نویسندگان درج خواهد شد. در مرحله نخست پذیرش یا عدم پذیرش و در مرحله بعد نوع پذیرش مقالات اعم از پوستر یا سخنرانی مشخص خواهد شد. 


ادامه مطلب ...

 صدور گواهی پیش از موعد
17 بهمن 1394

بنا به تصمیم شورای راهبردی کنفرانس، دبیرخانه آمادگی دارد مدارک لازم را برای پژوهشگرانی که مایل به دریافت گواهی پذیرش مقاله، پیش از برگزاری کنفرانس هستند، صادر و ارسال نماید.

برای این منظور لازم است تا پژوهشگران مراحل زیر را طی کنند:

 


ادامه مطلب ...

امکان ثبت نام غیرحضوری در همایش
11 دی 1394

برای بهره‌گیری از همکاری اساتید، پژوهشگرن و دانشجویان  سراسر کشور و با توجه به مشکلات موجود برای سفر، دبیرخانه در نظر دارد از علاقه‌مندان به صورت غیر حضوری نیز ثبت نام نماید. در این روش الزامی به حضور در کنفرانس وجود ندارد و مدارک همایش شامل گواهی نامه پذیرش مقاله و شرکت در همایش به وسیله پست برای پژوهشگرانی که به صورت غیرحضوری در همایش ثبت نام نمایند دو هفته کاری پس از همایش ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی خدمات دبیرخانه اعم از پشتیبانی مقالات، صدور گواهی پیش از موعد و ... برای ثبت نام کنندگان غیرحضوری نیز ارائه خواهد شد.


ادامه مطلب ...

صدور گواهی نامه بین المللی موسسه DNW اتریش
11 دی 1394

با عقد تفاهم نامه دبیرخانه کنفرانس با موسسه دی.ان.دبلیو اتریش امکان صدور گواهی‌نامه بین‌المللی این موسسه برای شرکت‌کنندگان همایش فراهم شده است. این گواهی‌نامه علاوه بر گواهی اصلی همایش و به زبان انگلیسی صادر می‌گردد.

شایان ذکر است صدور گواهی‌نامه بین المللی موسسه DNW اتریش در بسته خدمات کنفرانس برای تمامی شرکت کنندگان (حضوری و غیر حضوری) پیش بینی شده است و نیازی به پرداخت هزینه تکمیلی در این مورد نیست.


ادامه مطلب ...

صدور گواهی مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور
9 دی 1394

طی تفاهم به عمل آمده میان دبیرخانه کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در علوم مهندسی و اداره کل آموزش فنی حرفه‌ای استان تهران، علاوه بر حمایت رسمی این سازمان از کنفرانس، مقرر شد تا گواهینامه‌ حضور و کارگاه‌های این همایش توسط سازمان فنی حرفه‌ای استان تهران صادر شود. از اینرو گواهی‌های صادره از همایش مورد تایید سازمان فنی حرفه‌ای کشور و دارای امتیاز بازآموزی کارکنان دولت، امتیاز پژوهشی مصاحبه‌های علمی (دکتری، جذب هیئت علمی و....) خواهد بود.

 


ادامه مطلب ...

معرفی کنفرانس
9 دی 1394

 مدیریت دانش مجموعه فعالیت‌هایی است که هدف از آن بوجود آوردن محیطی است که بتوان در آن محیط دانش تولید کرده و آن را با دیگران تقسیم نمود. توسعه پرشتاب و گسترده علوم به ویژه در حوزه فنی و مهندسی، انجام اقدامات علمی برای معرفی دستاوردهای علمی را بیش از پیش ضروری کرده است.  توسعه پایدار ایران اسلامی، مستلزم ایجاد زیرساخت‌های علمی به ویژه در حوزه علوم مهندسی است. روشن است که هم اندیشی و گردهمایی متخصصین و مهندسین فرصتی مغتنم برای برای بررسی چالش‌ها و ارائه راهکارهای سودمند در این حوزه است.


ادامه مطلب ...

راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله
7 دی 1394

پژوهشگران محترم لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام نکات زیر را مرور فرمایید تا هنگام ثبت مقاله و ارسال فایل ها دچار مشکل نشوید:


ادامه مطلب ...

اطلاعات دبیرخانه

تلفـن:  02133202481 و 02632747158

فکس: 02143857124 و 02632747158

دبیرخانه اجرایی: تهران، افسریه، 15 متری چهارم، خیابان 38، پلاک 28، واحد 2

دبیرخانه پشتیبان: کرج، چهاراه هفت‌تیر، خیابان لاله1، ساختمان نیکو، پ14، طبقه همکف

ایمیل: RKES@Shebakconf.ir

کارگاه های کنفرانس

جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


سامانه کنفرانس‌های شباک